İnstagram’da Draft Nerede

Teknoloji

İnstagram’da Draft Nerede?

İnstagram’da Draft, taslak olarak da adlandırılır ve kaydettiğiniz gönderilere ulaşmanızı sağlar. Düzenlemiş olduğunu fotoğraf veya videoları o an paylaşmak yerine taslaklara kaydedebilir ve daha sonra herhangi bir zaman paylaşım yapabilirsiniz. Taslakları açmak için kütüphane başlığına tıklayabilir ve kaydettiğiniz tüm gönderileri açabilirsiniz.

İnstagram Hikâye Taslaklar Nerede?

İnstagram hikayesi paylaşmak için fotoğraf veya video eklemeniz ardından birçok özelliği kullanarak paylaşımlarınızı özelleştirebilirsiniz. Efekt, müzik, yazı, gif gibi özellikler eklediğiniz hikayeleri kaydetme şansınız da vardır. İnstagram beğeni satın al hizmeti sunan Bayigram adresinden taslakla ilgili özellikleri öğrenebilirsiniz.

  • İnstagram’da hikâye taslağı oluşturmanız için gönderilerde olduğu gibi taslağa kaydet seçeneği yoktur.
  • Hikayenizi kaydetmek için üzerinde istediğiniz düzenlemeleri yapmanız ardından ekranın alt kısmında bulunan indirme çubuğuna tıklayabilirsiniz.
  • Hikayenizde yapmış olduğunuz tüm düzenlemelerin kayıtlı olduğu görsel galerinize kaydedilecektir.
  • Kaydetmiş olduğunuz hikâyeyi paylaşmak için hikaye sayfasını açarak aşağı kaydırabilir ve kayıtlı olan tüm görselleri ve videoları açabilirsiniz.

İnstagram Taslakları Kimler Görebilir?

İnstagram taslak özelliği, İnstagram efektleri ve özelliklerini kullanarak düzenlenmiş olduğunuz fotoğrafları ve videoları kaydetmenizi sağlayan özelliktir. Taslak olarak kaydetmek için gönderinizi düzenledikten sonra taslak sekmesine tıklayarak kaydedebilirsiniz.

Taslaklara eklemiş olduğunuz gönderileri sadece siz görebilirsiniz. Taslak olarak kaydedilen videolar, Reels ve fotoğraflar, takipçileriniz tarafından görüntülenemez. Taslaklarınızın görüntülenmesini için kütüphane başlığına tıklayarak gönderinizi paylaşabilirsiniz.

İnstagram taslakları gizli tutulduğu gibi kaydetmiş olduğunuz hikayeler de takipçilerinizde paylaşılmaz. Hikaye kaydetmeniz halinde karşı tarafa bildirim gitmediği için herhangi bir hikayeyi galerinize ekleyebilirsiniz.

Reels Taslakları Kimler Görebilir?

İnstagram Reels, uzun süreli video paylaşımları yapabileceğiniz yeni özelliklerinden biridir. Reels videosu paylaşmak için + sekmesine tıklayarak reels başlığını açabilirsiniz. Reels videoları üzerine efekt ekleyebilir, İnstagram özelliklerini kullanarak içeriklerinizi özelleştirebilirsiniz.

Reels videolarını düzenledikten sonra o an paylaşmak istemezseniz taslaklara kaydetme şansınız vardır. Üzerinde yapmış olduğunuz tüm düzenlemelerle birlikte kaydedilir. Reels taslağı, gönderi taslağında olduğu gibi takipçilerinizle paylaşılmaz.

Reels taslağını sadece siz görüntüleyebilirsiniz. Kaydetmiş olduğunuz gönderileri daha sonra paylaşma şansınız vardır. https://bayigram.com/instagram-begeni-satin-al/ adresi üzerinden birçok hizmete göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın